Etiket arşivi: Ayazağa Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ayazağa Evden Eve Nakliyat

Ayazağa evden eve nakliyat size ev ve büro taşımacılığı hizmeti vermektedir. Hizmette müşteri memnuniyeti için yapılması gereken tüm işlemleri yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti nasıl ve nelerle sağlanır sorusuna ise burada cevap bulacağınıza da emin olabilirsiniz. Ayazağa şişliye bağlı bir mahallemiz ve bu mahalle halkı genelde kiracı ve sürekli taşınmak zorunda kalmaktadır. Hal böyle olunca biz devreye girip sizin memnun kalmanız için eşyalarınızı büyük bir titizlikle taşımaktayız. Peki taşımayı hangi personel ve malzeme ile taşımaktayız ,dilerseniz size nasıl çalıştığımızı anlatalım ve sizde derin bir of çekip gönül rahatlığı ile seçimizi yapın.

Ayazağa evden eve nakliyat resmiyete ve müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir çünkü biliriz ki ayakta kalmamız için sizin memnuniyetinize ve referanslarınıza ihtiyacımız var ve bu sebeple işimize dört elle sarılıp sizi memnun etmek için elimizden gelen tüm çabayı göstermekteyiz. Eşyalarınız sizin için en önemli olabilir ama unutmayın eşyalarınızı taşımaya geldiğimizde o eşyalara biz kendi eşyalarımız gibi muamele gösterip sağlıklı taşımak için gözümüz gibi bakacağız. Personeller sadece eşyalarınızı değil güveninizi taşımaktadır. Bir tarih belir ve o tarihte size araç ve personel kadrosu temin edilir ve o personeller yuvanızda bulunan tüm porselen ve tarihi eserlerini zarar görmesin diye paketler ve tek tek kolilere koyar,ardından sıra mobilyalara gelir ve mobilya ustamız tüm mobilyalarınızı söküp tek tek ambalajlar çünkü zarar görmemesi gerekir, beyaz eşyalarınız ise tesisat ustası tarafından sökülüp ambalajlanır. Araç içerisine taşınma yapılır ve zarar görmesin diye güzel bir titizlikle üst üste konur. Sıra diğer eve gidip yerleştirmek kalır ve personeller eşyaları dağıttıkları gibi yine toplamaya başlarlar.

Ayazağa evden eve nakliyat personelleri eşyaların taşıma işlemini gerçekleştirdikten sonra sözleşmeyi size imzalamanız için takdim eder ve siz memnun kaldıysanız imzalayıp nakliye ücretini personellerimizden her hangi birine verebilirsiniz. Daha detaylı bilgi alabilmeniz için veya hizmetten yararlanmak için firma personelleri ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bizi aramanız memnun olmanızın ilk adımı olacaktır. Teşekkürler

ayazağa evden eve nakliyat