Etiket arşivi: Kuştepe Evden Eve Nakliyat

Kuştepe Evden Eve Nakliyat

Kuştepe Evden Eve Nakliyat

Evinizi taşıtmak veya bir evden başka bir eve taşınmak gerçekten uğraş ve stres veren bir iştir. Bu stresi sıfıra indirip uğraş vermeden masanızda oturup kahvenizi yudumlamaya ne dersiniz? tabi ki bu her müşteri gibi sizinde hakkınız ama bunun için doğru seçim yapmanız gerekir. Mesela firma seçerken seçici ve dikkat etmeniz gerekir, araştırmanız gerekir ve hatta tek tek müşterilerini aramanız gerekir. Eşyalar kolay alınmıyor ve bu nedenle eşyalarınızı çok titiz bir firma ile taşıtmanız gerekmektedir. Diyelim bir firma ile anlaştınız peki ya direk sizden adres ve iletişim bilgileri hata taşıma tarihimi istedi? sakın taviz vermeyin böyle firmalara çünkü kaliteli bir firma öncelikle size eşya eksper personelini gönderir. Öyle fiyat makul geldi diye anlaşma yapılmaz, yoksa üzülen yine siz olursunuz.

Kuştepe evden eve nakliyat firması size eksper gelir eşyaların tümünün bilgilerini alır ve size en mantıklı taşımanın nasıl olacağı ile ilgili bilgiler ve bu taşımanın ne kadar olduğunu söyler ama buda sizin elinizde ister anlaşma yapın ister yapmayın. Anlaşma sonra yapacağınız taşınma tarihi sizin köşeye geçip masanızda kahve keyfi yapmanız ve personelin daire içerisinde bulunan tüm eşyaların taşınmasını ve ambalajlanmasını yapması şarttır. Eşyaların zarar görmesi sonucu hasar sigortası yapmayı unutmayın, bunu firma yapmak zorundadır. Araç içerine taşınan eşyalar diğer evin önüne yanaşılır ve eşyalar bir bir yukarı taşınır. Tüm eşyaları sorunsuz teslim etmek ve sizin memnuniyetinizi kazanmak zorunda olan personeller, memnuniyetsizlik sonucu sizden para talep edemezler.

Kuştepe evden eve nakliye olarak size yukarıda eşya nakli nasıl olur onu anlattık, artık sizin bizi ne kadar dikkate aldığınıza bağlıdır taşıma kaderiniz. Biz yıllardır bu sektörde nam salarak tüm türkiye halkına hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterimize de bu hizmeti vermek bizi onurlandıracaktır. Bizi tercih ettiğiniz için size sonsuz teşekkür ederiz.