Etiket arşivi: mecidiyeköy evden eve nakliyat

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

Evinizi mi taşıyacaksınız?

Doğru adreste olduğunuzu bilmenizi isteriz çünkü tüm istanbul halkına ev taşımacılığı hizmetini biz mecidiyeköy nakliyat olarak vermekteyiz. Firmamız 90’lı yılların başından bu yana bu hizmeti vermektedir. Taşınmak çok büyük stresleri de beraberinde getirir bu durum biz insanları çok üzmektedir. Bu istenmeyen streslerden sizi kurtarmak için nakliye firması ihtiyacınızı biz karşılamaktayız. Çeyrek asırdır bu hizmeti vermekten onur duymakla beraber gururda duymaktayız çünkü bizi var eden siz değerli müşterimize onurlu bir hizmet vermekteyiz.

mecidiyeköy evden eve nakliyat mecidiyeköy evden eve nakliyat

Mecidiyeköy evden eve nakliyat her taşıma öncesi bir ücretsiz ekspertiz personeli temin etmektedir, müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir demiştik. Personel daire içerisindeki tüm eşyaları not eder, hırsızlık olayları için değil tabi ki eşyalara uygun paketleme malzemesi ve personel kadrosunu ayarlayabilmek için ve uygun fiyatı verebilmek içindir. Fiyatta anlaştıktan sonra bir tarih belirlemek zorundasınız çünkü biz randevulu çalışmaktayız. Hiç bir müşterimizi mağdur etmemek adına bu sistemi devreye soktuk çünkü herkese istenilen saatte gidilmesi şart koştuk. Mecidiyeköy evden eve nakliye profesyonel kadromuz taşınmayı gerçekleştirmek adına evinize geldikten sonra siz sadece oturup kahvenizi yudumlayın çünkü personellerin uzmanlığı size bir iş bırakmayacaktır. Mobilyalar, beyaz eşyalar ve diğer tüm eşyaları paketleyip araca yüklerler ve daha sonra diğer evinize doğru yola çıkarlar. Diğer evde aldıkları eşyaları aynı şekilde sizin isteğiniz doğrultusunda dilediğiniz yere bırakılır ve sizden memnuniyetinizi alarak oradan ayrılırlar. Taşıma bedelini diler herhangi bir personele dilerseniz de havale yolu le ödeyebilirsiniz.

Mecidiyeköy nakliye firması olarak size taşınmanın nasıl gerçekleşeceğini ve hizmetlerimizi sunduk, size kalan tek işlem ise bizimle irtibata geçmenizdir. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermek tek amacımızdır ve bunu size kanıtlamak için sadece bir kere iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Siz var oldukça biz hep ayakta olacağız. bizi tercih ettiğiniz için size teşekkür ederiz.

mecidiyeköy evden eve nakliyat mecidiyeköy evden eve nakliyat