Etiket arşivi: ondokuzMayıs Evden Eve Nakliyat

19. Mayıs Evden Eve Nakliyat

Ondokuz Mayıs Evden Eve Nakliyat

20 yıldır Türkiye’nin en büyük nakliyat firmalarından olan Ondokuzmayıs evden eve nakliyat, taşımacılık sahasında kurduğu kaliteli ekip ve son donanımlara sahip araç filosu ile her geçen gün kendini güncellemeye devam ediyor. Ondokuzmayıs nakliyat faaliyetlerine sadece nakliyat açışından değil, müşterilerimizin tarafından da bakıyor, evinizi ve eşyalarınızı sahiplenerek sizlerden alıyoruz. Yılların getirdiği tecrübesi ile Türkiye’nin en büyük şehirlerinden olan istanbul’da  eşyalarınızı sigortalayarak eşya naklini sağlıyor, müşterilerimizden gelen geri beslemeleri ve dünyada sektörde yaşanan yenilikleri takip altında tutarak nakliyat sahasında her gün bir adım daha ileri gitmeyi hedefliyoruz.

Bunlardan kaçının!
Aradığınız ya da ofisine gittiğiniz firma; Sizlere evinizi ve eşyalarınızı bir keşif yapmadan fiyat teklifinde bulunuyorsa, nakliyatın nasıl yapılacağı meselesinde size bilgi vermiyorsa, eşyalarınıza sigorta yapmıyorsa, araçları ve taşıma yapılacak ekibi ile ilgili bilgi vermiyorsa ve evinizi nakliye edilecek günü ilk defa görüyor ise bu tür firmalardan kaçınmanızı tavsiye ederiz.

Sanıldığından çok daha profesyonel icra edilen 19 mayıs nakliyat firmasının çalışmaları, bu hizmetin gerek keşif olsun, gerek de montaj, özel paketleme metotları ve son keşif basamaklarından oluşmaktadır. Nakliyat işlemleri mesafeler ile değerlendirilemez. En yakın noktalara bile keşif yapılarak uygun değer sürat ve hasarsız taşımacılığın yapılması gerekir. Bu sırada eşyaların sigortalanarak olası istenmeyen durumlardan kaçınılması gerekir ve böylece nakliyat faaliyetleri garantiye alınır. Şehiriçi nakliyat faaliyetlerinde süre süre eşya sigortası yapmaktan kaçınan firmalar sebep olarak yakın mesafelerde kaza ihtimalinin bulunmadığını göstermektedir. Oysa eşyaların hasar alma ihtimali sırf aracın kaza yapma ihtimaline bağlı değildir.

Yukarıda size nasıl bir taşıma yapmanız konusunda bilgi sahibi yapmak istedik, umarız eşyalarınız hasar almadan taşınır ve sizde mutlu günlerinize devam edersiniz. Bizi tercih ettiğiniz için size şimdiden çok teşekkür eder, yapacağınız taşıma için de hayırlı olmasını temenni ederiz.