Etiket arşivi: Şişli evden eve nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli evden eve nakliyat

Şişli, istanbul ilimizin bir nadide ilçesi olmakla beraber mütevazi insanların bulunduğu ve istanbulun en büyük ilçelerinden biridir. 1954 ilçe olan şişli,artık kendi yolunu çizmiştir. İlçede en çok ihtiyaç olunan sektörlerden biride ev taşımacılığı sektörüdür. Taşıma işlemi her ailenin korkulu rüyasıdır, ya eşyalar kırılırsa, ya en sevdiğim porselenler kırılırsa, ya aile büyüklerimden kalan tarihi eserlerim kırılırsa diye kara kara düşünmekteler. Haklı olmakla beraber hatalı olmadıkları da söylenemez çünkü profesyonel taşımacı bulmak çokta zor değildir, dilerseniz şişli evden eve nakliyat olarak size kaliteli bir taşımacı nereden ve nasıl bulunur yada profesyonel oldukları nasıl anlaşılır bunu anlatalım, çünkü siz değerlisiniz.

Şişli evden eve nakliyat Şişli evden eve nakliyat

Taşınmak zorunda kaldınız evi buldunuz her şey tamam ama nakliye firması yok peki ne yapmanız gerekiyor yada şişli evden eve nakliyat firmaları arasında hangi firma daha kaliteli ve profesyonel, bunu anlayabilmeniz için burada yazılanları sonuna kadar okumalısınız. Gözünüze üç firma kestirin, bu firmaları internet ve firmanın çevre esnaflarından sorgulayın, çok zor bir işlem ise direk ofislerini ziyaret edin. Ofiste firmanın belgesi ve paketleme ürünlerini isteyin bunlar tamam gayet normal bir firma olarak görünüyor ama ya profesyonel kadrosu yok ise, bunu anlamız içinde referans listesini isteyin bu en mantıklı yol olacaktır. Bir sıkıntı bulamadıysanız firmadan sözleşme ve hasar sigortası yapmasını söyleyin, biliyorsunuz ki taşıma sözleşmesi yapılmadığında her hangi bir hasar veya hakaret sonucunda resmi yollara başvurma yetkiniz olmaz ve hasar sigortasına gelince çalışanlar çok profesyoneldir ama istenmeden bir hasar oluştu eşyalarda, sizde resmi yollardan önce sigorta şirketini arayacaksınız çünkü firma zaten size sigorta yapmış ve hakaret de etmemiş ,yapacak tek şey var oda poliçeniz ile beraber sigorta şirketini aramanız dır. Aslında en önemlisi fiyattır bazı aileler için çünkü taşıma işleminde sadece depozite ödenmiyor, bunun boyası var komisyonu var birde nakliye ücreti eklenince ev reisleri bir hayli zorlanmaktadır. Şişli evden eve nakliyat fiyatları aslında bir firmanın kalitesini göstermektedir çünkü ne çok yüksek nede çok düşük fiyat veren firmadan korkacaksın. Fiyatlar eşyaların bulunduğu yer ile gideceği yer arasındaki mesafeye, eşyaların azınlık ve çoğunluğuna, katların yüksekliğine ve gidecek personel sayısına göre değişmektedir. Tabi ki fiyatlar 600 ile 1.000 lira arasında değişmektedir ama firmalar kalkıp 600 altında bir fiyat veriyorsa telefonu kapatmak için geç kalmayın derim. Biz taşıma şirketi olarak size bu faydalı bilgileri verdik ve uygulaması size kalmış. Şimdi gelelim bizi tanıtmaya biz kimiz ve kaç yıldır bu sektördeyiz.

Şişli evden eve nakliyat Şişli evden eve nakliyat

Şişli nakliyat 1990 yılından bu yana ev taşımacılığı ve ofis taşımacılığı yapmaktayız. Taşıma belgemiz (k.3 ) ve ev taşımacılığına uygun tasarlanmış araçlar ile siz şişli halkına profesyonel bir hizmet vermekteyiz. Personel kadromuz profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır. Evinizde bulunan tüm mobilya ve diğer eşyaları özel patpat dediğimiz ürünle paketleyip hasar görmesin diye koruyoruz. Mobilya ustamız evinizde bulunan tüm mobilyaların montaj işlemini sorunsuz bir şekilde yapmaktadır ve en önemlisi de siz memnun kalmadığınız taktirde sizden ücret talep etmiyoruz. İşimizi severek ve saygı göstererek yapıyor ve bundan gurur duyuyoruz.

Bizi tercih edip iletişime geçtiğiniz için size şükranlarımızı sunuyoruz.

Şişli evden eve nakliyat