Etiket arşivi: şişli evden eve nakliye fiyatları

Şişli Evden Eve Nakliyat Fiyatları

          şişli evden eve nakliyat fiyatları

Şişli halkının taşıma konusunda en çok merak ettiği konudur taşıma ücreti ama bu fiyatlar hangi ölçüde olmalıdır sorusuna halen kimse cevap verememiştir. Şişli nakliyat olarak size bu sorunun cevabını ve daha fazla bilgiyi paylaşmak istedik. Şişli evden eve nakliyat fiyatları tabi ki eşyaların çoğunluğu ve azınlığına göre belirlenmez çünkü araç ve personel zaten gelecektir bu sebeple eşyalar az veya çok fark etmez.

Firma ile iletişime geçtiğinizde firma öncelikle size ücretsiz bir ekspertiz personeli yollayacak ve bu personel daire içerisinde bulunan eşyaları,bulunduğunuz kat ve gideceğiniz dairenin katını,gelecek olan aracın büyüklüğü ve küçüklüğünü,eşyalar için kullanılacak malzemeleri ve kaç personele ihtiyaç olacağını not eder ve fiyatı ona göre belirler. Örneğin daireniz 2+1 ve bulunduğunuz kat 3 gideceğiniz kat 3 peki bu taşıma kaç liraya mal olur? Bu ve buna benzer eşyaları ortalama 700 liraya taşıyabiliriz. Şişli nakliyat fiyatları bu belirtiğimiz özelliğe göre değişmektedir ama kat yüksekliği artıkça fiyatlar artar veya eşyalar daha fazla ise yine fiyatlar artacaktır.

Fiyatlar bu aralıklı olduğundan fazla yüksek fiyat veren ve daha düşük fiyat veren firmalardan uzak durun sebep nedir diyeceksiniz biliyoruz ama düşük fiyat veren bir firma ne kadar sağlıklı hizmet verebilir ki ? yada çok aşırı yüksek fiyat veren firma ne gibi fazla hizmet verecek ki ? Size kesinlikle tavsiyemiz verdiğimiz bilgilerden başka fiyat verenlere itibar etmeyiniz.

Sizi bilgilendirmekten mutluluk duymakla beraber sizin bizimle iletişime geçmeniz ayrıca mutlu olacağımızı söyler ve bu mutluluğu da size yansıtacağımızdan şüpheniz olmasın.